Juhul kui Teil tekib küsimusi, võtke meiega ühendust! Kasutage kontakt vormi!

Belstroj Baltic

OÜ Belstroj Baltic pakub arhitektuurilise projekteerimise teenuseid, alates eskiisist kuni ehitusprojekti ja ehitusloa saamiseni. Meie lähenemine projekteerimisele – see on loov mõtteviis, loogika, klientide soovide mõistmine ning tööde tegemine täielikus vastavuses kehtiva eadusandlusega. Meie firma on valmi tegema oma töö täiesti professionaalselt. Me oleme veendunud, et koostöö meiega kujuneb meeldivaks ja tulemuslikuks.

Me pakume:

  • Eramuid ja paarismaju
  • Korruselamuid ja büroohooneid
  • Laokomplekse ja tootmishooneid
  • Majade rekonstrueerimist, ümberplaneerimist
  • Registreerimata ehitiste vormistamist

Mida on vaja teada enne projekti tellimist?

Enne mis tahes objekti projekteerimise alustamist on vaja saada järgmised dokumendid: Projekteerimistingimused – need väljastab kohalik omavalitsus krundi või kinnisvaraobjekti valdajale. Kehtiv detailplaneering – väljastab kohalik omavalitsus, see võib olla ka krundi müüjal. Geodeetiline alusplaan, mis ei tohi olla vanem kui üks aasta. Liitumise tehnilised tingimused või liitumislepingud – neid väljastavad väliste tehnovõrkude omanikud (Tallinna Vesi, Eesti Energia jne).

Ehitusluba

Tellija esitab arhitektile ülesande ja lähtetingimused, mille alusel projekteerija koostab tulevase projekti. Eskiisprojekti teeb arhitekt tavaliselt ühes-kahes variandis ning annab selle tellijale läbivaatamiseks. Lõplik, tellijaga kooskõlastatud projektivariant saabki aluseks detailse projekti väljatöötamisele, mille alusel antakse välja ehitusluba.

Energiapass

Energiapass on dokument, milles on fikseeritud maja iga-aastane energiatarbimine ruutmeetri kohta (kWh/a m2). Energiapass on vajalik ehitusloa saamiseks. Viide seadusele: https://www.riigiteataja.ee/akt/13215584

Meie viimased projektid

Meie Partnerid

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Kontakt Vorm