Juhul kui Teil tekib küsimusi, võtke meiega ühendust! Kasutage kontakt vormi!

Disain

Hea interjöör on dekoori- ja viimistluselementide harmooniline ühtsus, mis võimaldab tunda end mugavalt ja vabalt. See on stiil, mis vastab meie maitsele ja eluviisile. See tähendab ka liigutavaid üksikasju, mis loovad rahuliku õhkkonna. See on ruumide ja värvide harmoonia.

Meie asjatundjad koostavad iga raskusastmega disainiprojekte. Me töötame professionaalselt välja disainilahendusi väikestele korteritele ja büroodele, eramajadele või kaubanduskeskustele. Meie Belsroj Balticus püüame arvesse võtta kõiki ruumide nüansse ja iseärasusi ning oma klientide soove, et luua teie elu jaoks harmoonilisi ja stiilseid lahendusi.

Lisaks sellele töötavad meil ehitusalade kvalifitseeritud meistrid, kelle professionaalsus võimaldab meil viia ellu igasuguse raskusastmega ideid. Samas on meie hinnad demokraatlikud.

Täpsemalt võite saada infot meie teenuste ja projektide hindade kohta meie spetsialistide juures, samuti esitades küsimusi e-posti teel aadressile projekt@belstroj.ee.

Meie viimased projektid

Meie Partnerid

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Kontakt Vorm